Forum rodzinne
Tylko mecenas Klimkowski - Wersja do druku

+- Forum rodzinne (http://forum-rodzinne.pl)
+-- Dział: ROZWÓD (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Adwokat rozwód Łódź (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Tylko mecenas Klimkowski (/showthread.php?tid=16)

Strony: 1 2 3


Tylko mecenas Klimkowski - Monika Olszyk - 15-08-2019

Moją sprawę prowadził mecenas Klimkowski. Świetny prawnik, godzien polecenia. Zrobił na mnie wrażenie osoby rzetelnej, kompetentnej, z wysokim poziomem kultury osobistej. Spostrzegawczy, merytoryczny, z kompetentnym podejściem, zaangażowany w rozwiązanie problemu. Warto skorzystać z jego pomocy. Sprawa zakończona sukcesem. Wina męża, dzieci przy mnie, władza rodzicelska ograniczona, wysokie alimenty dla dzieci. Polecam.


RE: Tylko mecenas Klimkowski - ANIA - 16-08-2019

Super że go polecasz. Właśnie kogoś takiego szukam. Rozwód nie jest przecież niczym przyjemnym więc ważne jest to, aby wszystko odbyło się bez większych komplikacji.


RE: Tylko mecenas Klimkowski - Martyna - 23-08-2019

A rozwód z orzeczeniem o winie? Najwyższy czas złożyć pozew ale cały czas szukam najlepszego prawnika...


RE: Tylko mecenas Klimkowski - Paullaa - 29-08-2019

Spokojnie, rozwód z orzeczeniem o winie wymaga odpowiedniego pozwu i przygotowania prawnika. Tutaj masz to zapewnione Smile Mecenas Klimkowski bardzo angażuje się we wszystkie swoje sprawy więc śmiało możesz mu zaufać także w tej. Wiem co mówię - mówię to z własnego doświadczenia Smile


RE: Tylko mecenas Klimkowski - Romana - 30-08-2019

Dołączam do poleceń mecenasa Klimkowskiego. To naprawdę fantastyczny prawnik. Dzięki niemu udało mi się udowodnić zdradę męża, co doprowadziło do przeprowadzenia rozwodu z orzeczeniem o winie. Widać, że mecenas zna się na rzeczy.


RE: Tylko mecenas Klimkowski - Martyna - 30-08-2019

Dzięki za szybką odpowiedź! To chyba wybiorę właśnie mecenasa Klimkowskiego. Z tego co piszecie wydaje się super, a w Łodzi natknęłam się już wcześniej na kilku średnich "mecenasów"...


RE: Tylko mecenas Klimkowski - Martyna - 04-09-2019

Nie będę przecież nazwiskami publicznie rzucać Smile Chciałabym się umówić do mec. Klimkowskiego, ma ktoś może numer telefonu?


RE: Tylko mecenas Klimkowski - Ola Duda - 20-09-2019

Lepiej poczekać a mieć pewność, że zostanie się profesjonalnie obsłużonym. Ja jestem bardzo zadowolona ze współpracy i wyników działań pana mecenasa Klimkowskiego i tylko jego bym Wam poleciła. Nawet jeśli terminy sa bardziej odległe to WARTO!


RE: Tylko mecenas Klimkowski - Urszula - 26-09-2019

Pragnę wyrazić moje słowa uznania dla pana adwokata Igora Klimkowskiego. Dziękuję za przeprowadzenie przez tak trudną sprawę jaką jest rozwód.


RE: Tylko mecenas Klimkowski - Gocha - 01-10-2019

Pan Igor Klimkowski to adwokat otwarty na kontakt z klientem. W bardzo jasny sposób tłumaczy każdy problem i jego rozwiązania. Wytłumaczył mi także jak będzie przebiegać każda rozprawa bo bardzo mnie to stresowało. Polecam.