Forum rodzinne
Igor Klimkowski najlepszy prawnik - Wersja do druku

+- Forum rodzinne (http://forum-rodzinne.pl)
+-- Dział: ROZWÓD (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Adwokat rozwód Gdańsk - trójmiasto (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Igor Klimkowski najlepszy prawnik (/showthread.php?tid=25)

Strony: 1 2


Igor Klimkowski najlepszy prawnik - Marta kant - 16-08-2019

Jak dla mnie najlepszym prawnikiem jest mecenas Klimkowski. Prowadził moja sprawę o rozwód. Niedawno zapadł wyrok wina 100 procentowa męża. Strasznie się ciesze. Mecenas Klimkowski był dla mnie wsparciem. Polecam pozostawiam nr 600365228


RE: Igor Klimkowski najlepszy prawnik - Marcon - 23-08-2019

Pan Igor Klimkowski prowadził mój rozwód i jestem bardzo zadowolony. Sprawa była skomplikowana, ale wszystko dobrze się skończyło. Był rozwód z winy mojej żony i nie dostała żadnych alimentów pomimo, iż żądała. Przegrała również przed Sądem apelacyjnym. Do tego poleciłem mecenasa mojej znajomej i jej też wygrał sprawę, była wina jej męża. Chyba wszystko jedno kogo Pan Igor reprezentuje, czy faceta, czy kobietę i tak jest skuteczny. Polecam gorąco.


RE: Igor Klimkowski najlepszy prawnik - Azgul - 20-09-2019

W kwestiach związanych z prawem rodzinnym tylko mec. Klimkowski. Jest bardzo kompetentną i konkretną osobą. Dziękuję za zaangażowanie w sprawę o alimety.


RE: Igor Klimkowski najlepszy prawnik - Osiński - 23-09-2019

W moim przypadku sprawa rozwodowa zakończona sukcesem. Pan adwokat Klimkowski naprawdę się wykazał w tej sprawie. Gorąco polecam współpracę z tym specjalistą.


RE: Igor Klimkowski najlepszy prawnik - Olek - 01-10-2019

Serdecznie polecam współpracę z mecenasem Klimkowskim. Korzystałem wcześniej z usług innych prawników ale nigdy wcześniej współpraca nie przebiegała tak profesjonalnie.


RE: Igor Klimkowski najlepszy prawnik - Agosia - 07-10-2019

Nie wyobrażam sobie, aby podczas rozwodu reprezentował mnie inny prawnik niż mecenas Klimkowski. Zawsze świetnie przygotowany do sprawy, bardzo komunikatywny i kontaktowy. Szczerze go polecam.


RE: Igor Klimkowski najlepszy prawnik - Marianna - 15-10-2019

Pan mecenas Igor Klimkowski cechuje się wysoką kulturą osobistą. Ma bardzo duże doświadczenie i wiedzę, dzięki czemu współpraca z nim to czysta przyjemność. Lubię takich rzetelnych i fachowych specjalistów.


RE: Igor Klimkowski najlepszy prawnik - Julka - 22-10-2019

Pan mecenas Klimkowski przeprowadził całą moją sprawę rozwodową. Zrobił to w bardzo rzeczowy i zrozumiały sposób. Bardzo mu dziękuję za pomoc i serdecznie każdemu polecam taką współpracę.


RE: Igor Klimkowski najlepszy prawnik - paulinaaa - 29-10-2019

Jeśli zależy Wam na tym, aby sprawa rozwodowa była przeprowadzona sprawnie to pan mecenas Klimkowski będzie bardzo dobrym wyborem. Zachęcam do kontaktu, ja z doświadczenia szczerze tego adwokata polecam.


RE: Igor Klimkowski najlepszy prawnik - Wikaria - 31-10-2019

Dzięki pomocy pana adwokata Igora Klimkowskiego mogłam uporać się ze sprawą rozwodową. Pan mecenas jest osobą kompetentną, wiedział dokładnie, co robić w danej sytuacji. Dzięki temu poszło bardzo sprawnie.