Forum rodzinne
Najlepszy ADWOKAT - Wersja do druku

+- Forum rodzinne (http://forum-rodzinne.pl)
+-- Dział: ROZWÓD (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Adwokat do sprawy rozwodowej (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: Najlepszy ADWOKAT (/showthread.php?tid=27)

Strony: 1 2


Najlepszy ADWOKAT - Magdalena - 19-08-2019

Moją sprawę prowadził mecenas Igor Klimkowski. Trafiłam do niego przez przypadek szukając prawnika w internecie. Kierując się opiniami umówiłam się na spotkanie o powiem szczerze że pierwsze wrażenie było bardzo dobre. Profesjonalne podejście do klienta, przedstawienie wszystkich wariantów w sprawie. 
Mecenas przyjął sprawę choć nie była łatwa - wcześniej prowadził inny prawnik - aplikant i zrobił tyle błedów że myślałam że przegram - rozumiem młody człowiek uczący się zawodu ale nie powinno odbywać się to bez kontroli. Mecenas Klimkowski poprawił wszystko i dzięki niemu wygrałam. Bardzo się cieszę i jeszcze raz dziękuję. W mojej ocenie to najlepszy prawnik.


RE: Najlepszy ADWOKAT - Joanna - 20-09-2019

Dzięki za namiary! Właśnie szukam kogoś sprawdzonego do prowadzenia sprawy rozwodowej. A czy Pan Mecenas stawia się osobiście na rozprawach czy wysyła aplikantów? Niestety inni prawnicy często tak robią...


RE: Najlepszy ADWOKAT - Filip - 26-09-2019

Potwierdzam to co napisała pierwsza osoba w temacie. Pan Klimkowski to super prawnik. I tak, zawsze pojawia się osobiście na rozprawach co jest ogrooooomną zaletą!


RE: Najlepszy ADWOKAT - Grzegorz - 01-10-2019

Sam korzystałem z usług mecenasa Klimkowskiego przy sprawie rozwodowej i byłem bardzo zadowolony. Przede wszystkim ze względu na zrozumienie i zaangażowanie w sprawę. Takich prawników ze świecą szukać obecnie!


RE: Najlepszy ADWOKAT - Grabowski - 07-10-2019

Jestem bardzo zadowolony z rzetelnej i fachowej pomocy pana mecenasa Klimkowskiego przy sprawie rozwodowej. 100% zadowolenia, szczerze polecam.


RE: Najlepszy ADWOKAT - Izabella - 22-10-2019

Pan mecenas Igor Klimkowski jest osobą rzetelną i profesjonalną. Jasno przedstawia wszystkie informacje o sprawie. Polecam współpracę, warto z nim działać.


RE: Najlepszy ADWOKAT - Anastazja G. - 25-10-2019

Mecenas Klimkowski jest prawnikiem godnym polecenia. Cechuje go profesjonalizm, wie co robi i zna się na tym. Do każdej sprawy podchodzi indywidualnie. Dziękuję za fachowe przeprowadzenie sprawy rozwodowej.


RE: Najlepszy ADWOKAT - Patrycja - 29-10-2019

Pan mecenas Igor Klimkowski to złoty człowiek. Jest świetnym prawnikiem ale do tego też normalną osobą, pomocną i otwartą na ludzi. Bardzo chętnie wysłucha i doradzi. Jestem bardzo zadowolona z jego usług bo cenię sobie takich kontaktowych specjalistów.


RE: Najlepszy ADWOKAT - Marta P. - 31-10-2019

Nie znam lepszego adwokata niż mecenas Klimkowski. To najlepszy fachowiec jeśli chodzi o sprawy rodzinne. To właśnie on reprezentował mnie podczas rozwodu i wiem, że nie mogłam trafić lepiej.


RE: Najlepszy ADWOKAT - zefirek - 01-11-2019

Współpraca z mecenasem Klimkowskim to gwarancja fachowej i profesjonalnej pomocy. Mówię to z własnego doświadczenia bo miałam okazję współpracować z mecenasem właśnie przy sprawie rozwodowej. Reprezentacja w sądzie na najwyższym poziomie.