Forum rodzinne
Adwokat Klimkowski komu prowadził sprawe - Wersja do druku

+- Forum rodzinne (http://forum-rodzinne.pl)
+-- Dział: ROZWÓD (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Adwokat rozwód Gdańsk - trójmiasto (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=26)
+--- Wątek: Adwokat Klimkowski komu prowadził sprawe (/showthread.php?tid=33)

Strony: 1 2 3


Adwokat Klimkowski komu prowadził sprawe - Marlyn - 23-08-2019

Komu prowadził sprawę mecenas Klimkowski. Wiele o nim czytałam. Chcę znać opinie osób które z nim współpracował. Szykuje się na walkę z mężem. Pomóżcie.


RE: Adwokat Klimkowski komu prowadził sprawe - Esara - 20-09-2019

Spokojnie możesz liczyć na mecenasa Klimkowskiego. To świetny prawnik. Przeprowadził mnie przez rozwód a później przez wszystkie sprawy rodzinne związane z dzieckiem. Wszystko profesjonalnie i z zaangażowaniem.


RE: Adwokat Klimkowski komu prowadził sprawe - Gość - 26-09-2019

Moją sprawę rozwodową prowadził również pan mecenas Klimkowski. To super gość z ogromną wiedzą. Na pewno będziecie zadowoleni z jego usług.


RE: Adwokat Klimkowski komu prowadził sprawe - Kornel - 01-10-2019

Polecam z całego serca. Mecenas Igor Klimkowski ma ogromną wiedzę z zakresu prawa ale też wie, jak rozmawiać z klientem. To bardzo ważne w przypadku prawnika.


RE: Adwokat Klimkowski komu prowadził sprawe - Kacper W. - 07-10-2019

Polecam mecenasa Klimkowskiego w 100%. To adwokat godny zaufania. Jest bardzo sympatyczny, nie ma żadnych problemów z kontaktem. Bardzo zaangażowany w sprawę od początku do końca.


RE: Adwokat Klimkowski komu prowadził sprawe - Karolina B. - 15-10-2019

Jestem ogromnie wdzięczna mecenasowi Igorowi Klimkowskiemu za pomoc w poprowadzeniu sprawy rozwodowej. Współpraca z panem mecenasem przebiegła perfekcyjnie. Zdecydowanie tak powinna wyglądać każda współpraca z fachowcem. adwokat rozwód gdańsk


RE: Adwokat Klimkowski komu prowadził sprawe - Antoni - 22-10-2019

Pan mecenas Klimkowski to świetny i bardzo rzeczowy człowiek. Konkretnie i na temat potrafi wszystko wytłumaczyć. W sądzie reprezentacja podczas rozwodu pierwsza klasa :-)


RE: Adwokat Klimkowski komu prowadził sprawe - Izula - 29-10-2019

Pana mecenasa Igora Klimkowskiego szczerze polecam. Widać od razu, że ma on ogromną wiedzę prawniczą i odpowiednie podejście do każdego klienta. Szczerze polecam bo dla mnie była to współpraca na najwyższym poziomie.


RE: Adwokat Klimkowski komu prowadził sprawe - zosienka - 31-10-2019

Mi pan adwokat Klimkowski prowadził sprawę i jestem z tego bardzo zadowolona Smile  Muszę przyznać, że jest on świetnym fachowcem. Wszystko odbyło się profesjonalnie, a jednocześnie w bardzo miłej atmosferze.


RE: Adwokat Klimkowski komu prowadził sprawe - Nowakowska - 01-11-2019

Mi pan mecenas Klimkowski prowadził sprawę rozwodową. Muszę przyznać, że jest adwokatem bardzo kompetentnym. Do sprawy podszedł rzetelnie i - co najważniejsze - skutecznie. Nie ma nad czym się zastanawiać - to będzie Wasz najlepszy wybór.