Forum rodzinne
ADWOKAT Igor Klimkowski - Wersja do druku

+- Forum rodzinne (http://forum-rodzinne.pl)
+-- Dział: ROZWÓD (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Adwokat do sprawy rozwodowej (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=42)
+--- Wątek: ADWOKAT Igor Klimkowski (/showthread.php?tid=35)

Strony: 1 2 3


ADWOKAT Igor Klimkowski - Martusia - 28-08-2019

Chciałabym podzielić się swoimi opiniami na temat mecenasa Klimkowskiego Igora. Do gościa trafiłam z polecenia mojej przyjaciółki, której przeprowadził rozwód z sukcesem. Wobec czego zaufałam mu i oddałam sprawę o rozwód - swój. Powiem szczerze że sprawa była przeprowadzone bezbłędnie. Trwała co prawna 11 miesięcy ale to nie wina mecenasa tylko sedzi która była na zwolnieniu lekarskim. Finał - wina męża, alimenty na moją rzecz. Jestem mecenasowi bardz bardzo wdzięczna.


RE: ADWOKAT Igor Klimkowski - vaxia - 20-09-2019

również gorąco polecam pana mecenasa klimkowskiego. to wspaniały prawnik, który ma duże doświadczenie w prowadzonych przez siebie sprawach. widać w nim walkę i zaangażowanie. jeśli lubicie ludzi z charyzmą to będzie to wasz najlepszy wybór.


RE: ADWOKAT Igor Klimkowski - lidia - 26-09-2019

kochani szczerze polecam mecenasa klimkowskiego! oczywiście że nie zleca żadnym studentom. wszystkie sprawy prowadzi osobiście !!! potwierdzam z własnego doświadczenia, wspaniały prawnik


RE: ADWOKAT Igor Klimkowski - Hanna - 01-10-2019

Pan Igor Klimkowski to naprawdę świetny fachowiec, konkretny i znający się na rzeczy. Rozwód przeprowadzony bez żadnego problemu chociaż myślałam, że mogą być problemy. Mogę szczerze polecić.


RE: ADWOKAT Igor Klimkowski - Sz. Ostrowski - 07-10-2019

Polecam w stu procentach. Pan adwokat Igor Klimkowski rozwiązał moją sprawę bardzo sprawnie i szybko. Jestem bardzo zadowolony z kontaktu, praktycznie non stop, telefony i maile. Bardzo sympatyczny człowiek, polecam.


RE: ADWOKAT Igor Klimkowski - Weronika P - 22-10-2019

Jak sprawy rodzinne to tylko mecenas Klimkowski. Ma bardzo profesjonalne podejście do spraw. Chwalę sobie też bardzo dobry kontakt, zarówno na żywo, jak i przez telefon. Inni prawnicy powinni brać z niego przykład.


RE: ADWOKAT Igor Klimkowski - Becia - 29-10-2019

Pan mecenas Igor Klimkowski pomógł mi od początku do końca na najwyższym poziomie. Dziękuję za wsparcie i fachową pomoc, jaką od pana mecenasa otrzymałam na każdym etapie postępowania.


RE: ADWOKAT Igor Klimkowski - Carolynka - 31-10-2019

Już po pierwszej rozmowie widać, że mecenas Klimkowski podchodzi do każdej sprawy z zaangażowaniem i pełnym profesjonalizmem. Świetny prawnik - na lepszego na pewno nie traficie Smile


RE: ADWOKAT Igor Klimkowski - Martusia - 01-11-2019

Pan mecenas Igor Klimkowski to niezwykle kompetentny adwokat. Potrafi wysłuchać i znaleźć rozwiązanie każdego problemu dzięki swojej wiedzy i ogromnemu doświadczeniu. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy i szczerze polecam.


RE: ADWOKAT Igor Klimkowski - Zzyzz - 12-12-2019

Super kontaktowy człowiek z tego pana mecenasa Klimkowskiego Smile Zawsze pod telefonem, nigdy nie było problemów jak miałem jakieś pytania czy chciałem o coś dopytać.