Forum rodzinne
MEC. Klimkowski - Wersja do druku

+- Forum rodzinne (http://forum-rodzinne.pl)
+-- Dział: ROZWÓD (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Dobry prawnik do trudnej sprawy rozwodowej (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=55)
+--- Wątek: MEC. Klimkowski (/showthread.php?tid=42)

Strony: 1 2 3


MEC. Klimkowski - Marcin - 13-09-2019

Ja ze swojej strony polecam mecenasa Klimkowskiego. Jednen z najlepszych prawników. Ludzie umwaiwją się do niego z całej polski. Jedyny minus to odległe terminy na spotkanie z nim ale wydaje mi się że warto czekać.


RE: MEC. Klimkowski - Dorota - 20-09-2019

Oczywiście, że warto czekać. Zawsze do dobrego specjalisty lepiej poczekać dłużej. Pan mecenas Klimkowski pomógł mi rozwiązać kilka problemów dlatego z własnego doświadczenia mogę go szczerze polecić. Tu macie numer, umówcie się na wizytę w kancelarii: 600 365 228.


RE: MEC. Klimkowski - Andrzej - 26-09-2019

Na pomoc pana mecenasa Klimkowskiego zawsze warto poczekać. Chociaż mnie wcisnął w termin za dwa tygodnie na wizytę w kancelarii, muszę z nim jedną rzecz omówić. Wybrałem jego ze względu na wszystkie pozytywne opinie w sieci Smile


RE: MEC. Klimkowski - Vunik - 02-10-2019

Pan mecenas Klimkowski jest profesjonalistą w każdym calu. Ma indywidualne podejście do klienta i do sprawy. Dzięki temu bez problemów przebrnęliśmy przez mój rozwód.


RE: MEC. Klimkowski - kajetan - 07-10-2019

Pan mecenas Igor Klimkowski to gwarancja pomocy prawnej na najwyższym poziomie. Szczerze polecam, a jeśli będzie taka potrzeba to ja na pewno wrócę. Jestem bardzo zadowolony z usług.


RE: MEC. Klimkowski - Michalinax - 22-10-2019

Pan mecenas Igor Klimkowski to bardzo pomocny i niezwykle miły adwokat. Polecam za wzorcowe przeprowadzenie trudnej sprawy rozwodowej z orzeczeniem o winie. Współpraca na najwyższym poziomie.


RE: MEC. Klimkowski - Kerri - 25-10-2019

Mecenas Klimkowski jest osobą bardzo profesjonalną. Rzetelnie odpowiada na wszystkie zadane mu pytania. Absolutnie dziękuję mu za ogrom pracy jaki włożył w to aby mi pomóc ze sprawą. Polecam innym.


RE: MEC. Klimkowski - Zofia J. - 29-10-2019

Słyszałam, że ludzie z całej Polski się do niego umawiają bo ostatnio opowiadała mi o nim koleżanka z Gdańska Smile Muszę dodać, że była bardzo zadowolona bo korzystała z usług mec. Klimkowskiego.


RE: MEC. Klimkowski - edzia - 31-10-2019

Pan mecenas Klimkowski to złoty człowiek! Dzięki niemu wygrałam sprawę rozwodową, która nie była łatwa. Cieszę się, że mój wybór padł właśnie na tego adwokata. Serdecznie polecam współpracę.


RE: MEC. Klimkowski - Kasia M. - 01-11-2019

Dzięki pomocy mecenasa Klimkowskiego udało mi się sprawnie przejść przez sprawę rozwodową. Jestem bardzo zadowolona z profesjonalnego podejścia i ludzkiego traktowania. Właśnie takiej współpracy oczekiwałam.