Forum rodzinne
Polecam - najlepszy prawnik - Wersja do druku

+- Forum rodzinne (http://forum-rodzinne.pl)
+-- Dział: ROZWÓD (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Adwokat rozwód Łódź (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Polecam - najlepszy prawnik (/showthread.php?tid=8)

Strony: 1 2 3


Polecam - najlepszy prawnik - Juras - 06-07-2019

Polecam mecenasa Klimkowskiego. Namiar znajdziesz na jego stronie igorklimkowski.pl

Przyłączam się do stanowiska kolegi.


RE: Polecam - najlepszy prawnik - Tolek - 16-08-2019

Przyznaję rację, jeśli chodzi o rozwód to współpraca z mec. Klimkowskim to strzał w dziesiątkę. Wiem to z własnego doświadczenia. Mecenas Klimkowski jest osobą super ogarniętą, ma wiedzę, wie co robi, jest bardzo konkretny. Uwielbiam współpracować z takimi ludźmi.


RE: Polecam - najlepszy prawnik - Anna - 23-08-2019

A możecie mi powiedzieć czy z rozwodem z orzeczeniem o winie też sobie poradzi? Bo u mnie jest to trochę bardziej skomplikowane...


RE: Polecam - najlepszy prawnik - Marek - 29-08-2019

Na pewno sobie poradzi, mecenas Klimkowski to bardzo dobry prawnik Smile Mnie też rozwodził, wszystko odbyło się szybko i sprawnie.


RE: Polecam - najlepszy prawnik - Barbara - 30-08-2019

Pan mecenas Klimkowski jest zawsze przygotowany, interesuje się każdą sprawą, analizuje.. Warto mu zaufać. Ma zdecydowanie odpowiednie podejście do ludzi i ich problemów.


RE: Polecam - najlepszy prawnik - D.Urbańska - 30-08-2019

Bardzo dziękuję mecenasowi Klimkowskiemu za profesjonalne podejście do mojej sprawy rozwodowej. Dzięki panu wszystko odbyło się szybko i profesjonalnie. Jestem bardzo szczęśliwa i polecam.


RE: Polecam - najlepszy prawnik - Agnieszka - 03-09-2019

Pan mecenas Klimkowski jest bardzo otwarty na kontakt z klientem, w jasny sposób tłumaczy każdy problem, wyjaśnia jak będzie przebiegać rozprawa. Prowadził moją sprawę rozwodową więc polecam go z własnego doświadczenia.


RE: Polecam - najlepszy prawnik - Maciejak - 04-09-2019

Chyba też wezmę pod uwagę mecenasa Klimkowskiego. Teraz współpracuję z innym prawnikiem z Łodzi ale zupełnie sobie nie radzi z moją sprawą... dlatego szukam kogoś lepszego na jego miejsce.


RE: Polecam - najlepszy prawnik - Kacper - 20-09-2019

Zdecydowanie najlepszy prawnik w całej Łodzi. Też korzystałam z usług innych "prawników"... daj spokój, masakra. Tu masz numer do mec. Klimkowskiego i gwarantuję Ci, że to będzie najlepszy wybór: 600365228 .


RE: Polecam - najlepszy prawnik - Anna D - 26-09-2019

Ja bardzo dziękuję panu mecenasowi Klimkowskiemu za nieocenioną pomoc w zakresie nie tylko rozwodu ale też kilku innych spraw, którymi pan mecenas zajmował się w moim imieniu. Szczerze polecam.