Forum rodzinne
Igor Klimkowski - Wersja do druku

+- Forum rodzinne (http://forum-rodzinne.pl)
+-- Dział: ROZWÓD (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=17)
+--- Dział: Adwokat rozwód Łódź (http://forum-rodzinne.pl/forumdisplay.php?fid=36)
+--- Wątek: Igor Klimkowski (/showthread.php?tid=9)

Strony: 1 2 3


Igor Klimkowski - Daniel Cz. - 06-07-2019

Według mnie mecenas Klimkowski to fachowiec jakich mało. Prowadził  mi sprawę o rozwód a później o podział majątku wspólnego. Nie będę ukrywał ale byłem bardzo zadowolony z wyniki jednego i drugiego postepowania. Polecam. Według mnie to najlepszy adwokat.


RE: Igor Klimkowski - Michał - 16-08-2019

Myślisz że ze sprawą spadkową też sobie poradzi? Szukam właśnie kogoś sprawdzonego bo wcześniej korzystałem z usług innego prawnika z innego miasta i była kompletna klapa.


RE: Igor Klimkowski - sikor - 23-08-2019

Mecenas Klimkowski zajmuje się moją sprawą spadkową czyli stwierdzeniem nabycia spadku, zawsze jest odpowiednio przygotowany, osobiście stawia się na rozprawach, jestem bardzo zadowolona z jego reprezentacji.


RE: Igor Klimkowski - Michał - 29-08-2019

Dziękuję za podanie numeru, faktycznie odebrał i pogadał ze mną i umówiliśmy się na spotkanie w kancelarii. mam nadzieję, że wyjdę zadowolony Smile


RE: Igor Klimkowski - foczka - 30-08-2019

a jak czas czekania na spotkanie z mecenasem? na kiedy udało się umówić?


RE: Igor Klimkowski - Gabriela - 30-08-2019

Wiesz co z czasem oczekiwania to różnie bywa. Pan mecenas jest dość zajętym człowiekiem, a przecież każdą sprawą chce się osobiście zająć Smile Po prostu zadzwoń, a na pewno otrzymasz aktualne informacje na ten temat Smile


RE: Igor Klimkowski - Tamara - 03-09-2019

Polecam serdecznie mecenasa Klimkowskiego, współpracuję z nim od dłuższego czasu, zawsze otrzymuję odpowiedź na każde pytanie. Pan mecenas jest osobą bardzo kontaktową. Reprezentował mnie też w wielu sprawach, między innymi właśnie rozwodowej.


RE: Igor Klimkowski - Ola Maj - 04-09-2019

Ja również polecam mec. Klimkowskiego! Nie spodziewałam się tak profesjonalnej obsługi prawnej a tu proszę Smile Pan mecenas jest super rzetelną i profesjonalną osobą. Zdecydowanie współpraca z nim jest na piątkę z plusem.


RE: Igor Klimkowski - Maciej - 20-09-2019

Ostatnio korzystałem z usług mecenasa Klimkowskiego. Wielki plus dla niego za profesjonalizm! Reprezentował mnie w dość skomplikowanej sprawie, a ze wszystkim poradził sobie świetnie.


RE: Igor Klimkowski - Booddaa - 26-09-2019

Witam serdecznie wszystkich, chcę podziękować mecenasowi Klimkowskiemu za prowadzenie mojej sprawy rozwodowej i wykazany w tym profesjonalizm. Pan mecenas był bardzo zaangażowany w sprawę, co mnie cieszy. Wszystko zakończone z sukcesem.